Rozvrh

Pro rezervaci termínu nám zavolejte na +420 722 366 893 nebo získejte VOLNÝ VSTUP.

Rozvrh lekcí platný od 1.10.2018
Pro člena klubu je vždy aktuální na osobním účtu rezervace.respectclub.cz

Pondělí

08:15 - 08:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

09:15 - 09:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

10:00 - 11:30

DĚTSKÝ KOUTEK

Dětský koutek

11:30 - 12:30

UZAVŘENO

Malý sál a Fight zóna

16:15 - 16:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

17:00 - 17:55

KRUHÁČ

Ondra

Hlavní sál

17:15 - 17:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

18:00 - 18:55

TRX

Aleks

Hlavní sál

19:00 - 19:55

JUMPING

Naty

Hlavní sál

20:00 - 20:45

UZAVŘENO

Hlavní sál

Úterý

08:15 - 08:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

09:00 - 09:55

KRUHÁČ

Pepe

Hlavní sál

09:15 - 09:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

11:30 - 12:30

UZAVŘENO

Malý sál a Fight zóna

16:15 - 16:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

17:00 - 17:55

TRX

Aleks

Hlavní sál

17:00 - 17:55

CROSS

Monča

Cross zóna

17:15 - 17:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

18:00 - 19:55

VZPÍRÁNÍ

Honza

Cross zóna

18:00 - 18:55

BODYSTILING

Katka K.

Hlavní sál

20:00 - 20:45

UZAVŘENO

Hlavní sál

Středa

08:15 - 08:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

09:00 - 09:55

PROBLEM ZONE

Hanka

Hlavní sál

09:15 - 09:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

10:00 - 11:30

DĚTSKÝ KOUTEK

Dětský koutek

11:30 - 12:30

UZAVŘENO

Malý sál a Fight zóna

16:00 - 16:55

TRX

Aleks

Hlavní sál

16:15 - 16:45

WORKOUT & BUCHTY

Fight zóna

16:30 - 17:25

VINYASA JOGA

Katka K.

Malý sál

17:00 - 17:55

TABATA

Katka

Hlavní sál

17:15 - 17:45

WORKOUT & BUCHTY

Fight zóna

18:00 - 18:55

CROSS

Lenka

Cross zóna

20:00 - 20:45

UZAVŘENO

Hlavní sál

Čtvrtek

08:15 - 08:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

09:15 - 09:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

10:00 - 10:55

HIIT

Tereza

Hlavní sál

11:30 - 12:30

UZAVŘENO

Malý sál a Fight zóna

16:00 - 16:55

KRUHÁČ

Pepe

Hlavní sál

16:15 - 16:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

17:00 - 17:55

HIIT

Monča

Hlavní sál

17:15 - 17:45

WORKOUT & BUCHTY

Fight zóna

18:00 - 19:55

VZPÍRÁNÍ

Honza

Cross zóna

18:00 - 18:55

JUMPING

Naty

Hlavní sál

20:00 - 20:45

UZAVŘENO

Hlavní sál

Pátek

08:00 - 08:55

ABS KARDIO

Hanka

Hlavní sál

08:15 - 08:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

09:15 - 09:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

10:00 - 11:30

DĚTSKÝ KOUTEK

Dětský koutek

11:30 - 12:30

UZAVŘENO

Malý sál a Fight zóna

16:15 - 16:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

17:00 - 17:55

CROSS BASIC

Lenka

Cross zóna

17:15 - 17:45

WORKOUT & BUCHTY

Malý sál

18:00 - 18:55

KRUHÁČ

Lenka

Hlavní sál

19:00 - 20:00

UZAVŘENO

Hlavní sál

20:00 - 20:45

UZAVŘENO

Hlavní sál

Sobota

09:00 - 09:55

HIIT

Lenka

Hlavní sál

12:30 - 14:00

UZAVŘENO

Malý sál a Fight zóna

Neděle

09:00 - 09:55

KRUHÁČ

Pepe

Hlavní sál