>

Dagmar Theimerová

Trenérka

Zdravému životnímu stylu a hlavně stravování se věnuji od svých 16 let, kdy mě už přestalo bavit být tlusté líné prasátko sedící u PC her.
Začala jsem se hýbat, ale především studovat vše spojené se stravováním. Sama jsem dokázala shodit 20kg, ze 73 na 53. To už byl další extrém, ze kterého jsem se ale dostala taky. V 18 letech jsem začala chodit do fitka a tou dobou našla svou cestu. Stát se trenérkou a výživovou poradkyní.

Prošla jsem is tedy jak obezitou, tak podvýživou, proto znám pocity z obou případů a chci pomoci všem ostatním dostat se z toho. Shodit tuk, vybudovat svaly a přivést k udržitelnému zdravému životnímu stylu.

Pořád studuji a čerpám veškeré informace, logicky nad nimi uvažuji a především zkouším, zkouším..
Věnuji se především objemovému, silovému a redukčnímu tréninku. Dbám na správnou techniku, dýchání a nápravu disbalancí.

Dagmar Theimerová

Kvalifikace

  • Instruktor Fitness – Shiatsu centrum / 2018
  • Gunex tréninkový systém / 2019

Specializace

  • Objemový trénink
  • Silový trénink
  • Redukce a formování těla
  • Poradenství ve výživě / jídelníčky
  • Poradenství v suplementaci

Motto

Tvoje tělo, tvůj chrám.

Kontakt

E-mail: dajka3333@gmail.com

Telefon: 792224687

Instagram: https://www.instagram.com/daja.thei

Další trenéři

Silvie Sher

Trenérka

Silva se zamřuje zejména na formování a zpevňování postavy klientek i začínajících závodnic bikini fitness. Umí poradit s výživou a suplementací, pomůže s redukcí hmotnosti i budováním svalové hmoty. Sama se aktivně účastní kulturistických a fitness závodů v kategorii Bikini Fitness.

Hana Pavličková

Trenérka

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Pavel Svoboda

Trenér

Často si v našem fitness klubu všímám lidí, kteří trénují bezmyšlenkovitě a bezcílně. Většina z nich navíc bez zvládnutí základních vědomostí o stabilizačním systému, centraci rameních kloubu, kyčelních kloubů a správném využití břišních svalů. Dnes tolik oblíbené posilování takzvaného core většina z nich bere jen jako pár cviků na břicho, nejlépe jen jednu část a… Číst více »