>

Drahoslav Špok

Lektor

V průběhu lekcí se soustředím néjen na dynamiku, ale i stabilitu v pozicích, při cvičení používám hlavně adjustment /asistence v pozicích/ , tak aby si klienti byli vědomi, které svaly do cvičení  zapojit, na co se v asánách zaměřit, jak se vyvarovat chybám, tak aby cvičili od začátku správně, neplýtvali energii a neubližovali si. Je možné tak posunout jejich hranice dál  na úroveň, kde by se sami nedostali.

Drahoslav Špok

Kvalifikace

  • Fitness instruktor – Ronnie Praha/2011
  • Sportovní a rekondiční masáže – Zázraky duše Ostrava/2011
  • Shiatsu masáže – Darja shiatsu school Praha/2015
  • Thajské masáže – Homprang school Thajsko/2017
  • Učitel jógy – Yogalibre Praha/2018

Specializace

Masáže – sportovní a rekondiční masáže, thajské masáže – hloubková tlaková masáž, akupresůra, protahovací stretchink, shiatsu, reflexní masáže. Vedení soukromých a skupinových jogových lekcí – Ashtang vinyasa jóga a power jóga. Dynamicky a posilovací styl jógy zaměřený na kompletní posilovaní, protahování a uvolnění celého těla. Pevnost, stabilita, koncentrace, dýchání, meditace a zklidnění mysli. Působí příznivě proti různým zdravotním problémům bolesti zad, kloubů, migrény, nespavost, zažívací potíže. Dodává sílu a energii, dokonale  tvaruje postavu, spaluje tuky, zvyšuje sebevědomi a detoxikuje organismus.

Skupinové lekce

Ashtanga vinyasa joga

Motto

Žijeme teď a tady.

Galerie

Další trenéři

Silvie Sher

Trenérka

Silva se zamřuje zejména na formování a zpevňování postavy klientek i začínajících závodnic bikini fitness. Umí poradit s výživou a suplementací, pomůže s redukcí hmotnosti i budováním svalové hmoty. Sama se aktivně účastní kulturistických a fitness závodů v kategorii Bikini Fitness.

Hana Pavličková

Trenérka

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Pavel Svoboda

Trenér

Často si v našem fitness klubu všímám lidí, kteří trénují bezmyšlenkovitě a bezcílně. Většina z nich navíc bez zvládnutí základních vědomostí o stabilizačním systému, centraci rameních kloubu, kyčelních kloubů a správném využití břišních svalů. Dnes tolik oblíbené posilování takzvaného core většina z nich bere jen jako pár cviků na břicho, nejlépe jen jednu část a… Číst více »