>

Hana Pavličková

Trenérka

Ve světě fitness se už pohybuju 5 let a baví mě čím dál víc. Poté, co se mi narodila dcera Kristýnka, jsem se rozhodla radikálně změnit nejen svou postavu, ale i životní styl. Začala jsem se věnovat fitness cvičení, které mě úplně pohltilo, stala jsem se osobní trenérkou i trenérkou skupinových lekcí a nakonec jsem se odhodlala i pro závodění v Bikini fitness, kterému se věnuji dodnes.

Řídím se heslem „Když už nemůžeš, můžeš ještě 3x tolik.“ a na své klientky, které také připravuju na soutěže, jsem stejně tvrdá jako na sebe. Osobní tréninky vedu k formování a zpevňování postavy, nabírání svalové hmoty a zvýšení síly mužů i žen. Věnuji se jak začátečníkům, tak zkušenějším sportovcům a se všemi se zaměřuji na propojení zdravého životního stylu s pohybem.

V Respect clubu vedu lekce Abs kardio a Problem zone, na kterých si klienti sice sáhnou na dno, ale jak říkají, díky jejich viditelným výsledkům se pravidelně rádi vracejí. Při cvičení je pro mě důležitá především kvalita, proto je mým cílem vás také naučit správným technikám cviků i dýchání a zapojení středu těla. Na mých hodinách si proto zvyknete, že vše důkladně vysvětluji a při špatně prováděném cviku hned opravuji.

Specializuji se na cvičení dětí s vlastní vahou a jednou bych v Respect clubu ráda vedla lekce právě pro ně.

Hana Pavličková

Kvalifikace

  • Instruktor fitness (Yoda Institut, 2015)
  • Funkčí trénink s moderními pomůckami ( Yoda Institut, 2015)
  • Základy cross tréninku (Fitness institut,2016)
  • Power plate ( Machine store a.s, 2016)
  • Race walker (Fitness pro s.r.o, 2017)

Specializace

  • Problémové zóny
  • Střed těla – Core
  • Cvičení s dětmi vlastní váhou
  • Osobní tréninky
  • Příprava bikini fitness na kondiční závody

Skupinové lekce

Břišní buchty

Problem zone

ABS cardio

 

Sportovní úspěchy

Účast na kondičních závodech bikini fitness:

  •  Smartlabs Cup Brno, 2017
  • Grand Prix Ostrava, 2017
  • Grand Prix Jalex Krnov, 2017″

Motto

„Když už nemůžeš, můžeš ještě 3x tolik.“

Kontakt

E-mail: HanulePavlickova@seznam.cz

Telefon: 731839400

Facebook: http://www.facebook.com/hanka.pavlickova.50

Instagram: http://instagram.com/hanulepavlickova

Galerie

Další trenéři

Ondřej Kročil

Trenér

Ondra je trenér, který vám pomůže s nabíráním svalové hmoty, ale i s redukcí tuku a formováním postavy. Sám se aktivně věnuje fitness a zlávdne připravit na závody i zájemce o kulturistické soutěže. Mimo to vám dá rozhodně zabrat i na svých kruhových tréninzích.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Silvie Sher

Trenérka

Silva se zamřuje zejména na formování a zpevňování postavy klientek i začínajících závodnic bikini fitness. Umí poradit s výživou a suplementací, pomůže s redukcí hmotnosti i budováním svalové hmoty. Sama se aktivně účastní kulturistických a fitness závodů v kategorii Bikini Fitness.

Pepe Šustr

Trenér

Pepe se svými klienty pracuje v rámci kondičního i silového cvičení, zaměřuje se na posílení hloubkového stabilizačního systému, konzultuje stravovací návyky a specializuje se na korekci dysbalance těla, odstranění problémů pohybové soustavy, kompenzace disproporčního oslabení nebo zkrácení svalů. Stejně tak vás připraví na sportovní a fyzické výkony, kterých chcete dosáhnout.