Pavel Svoboda

Zkušený trenér Pavel Svoboda se již od základní školy věnuje všem druhům sportu. V současné době s nadšením využívá svých zkušeností se zdravotním cvičením a fitness, aby pomohl ostatním se zpevněním celého těla, poznáním a zlepšováním své kondice. Úspěšně se tak mohou postavit výzvám nejen sportovním, ale i výzvám běžného života.

Pavel Svoboda

Kvalifikace

  • Instruktor fitness a osobní trenér (face czech academy 2012)
  • Bosu Core (face czech academy 2012)
  • Masér pro rekondiční a sportovní masáž (eduspa college 2014)
  • TRX Suspension Training Course L1 (Fitness Anywhere, 2014)

Specializace

  • Kondiční a stabilizační trénink
  • Napravování základních disbalancí v posílení těla
  • Cvičení na nestabilních podložkách (bosu, overball

Motto

„Pravá síla a harmonie se tvoří zevnitř a teprve potom projevuje navenek.“ Kondiční a stabilizační trénink

Kontakt

E-mail: Znomant@seznam.cz

Telefon: 773623623

Galerie

Další trenéři

Veronika Halusková

Ve světě fitness se pohybuji deset let. Posledních osm let je to i moje práce. Začala jsem před deseti lety v typicky mužské posilovně. Cíl byl dát dolů jen pár kilo a být fit. Brzy se ukázalo, že bez fitka si už život neumím představit, a rozhodla jsem se, že to bude i moje práce. Ovšem… Číst více »

Tereza Slavíková

Od malička se rozvíjím všemi sportovními směry a od 13 let hraji závodně florbal za Vítkovice , kde jsem dosáhla nemálo úspěchů. Ze zdravotních důvodů jsem musela florbal omezit a začla se věnovat fitness. Zabývám se sportovní přípravou mládeže a kondiční přípravou profesionálních sportovců a ráda pomůžu i fitness nadšencům, kteří chtějí být lepší než… Číst více »

Michael Kriho

Za mou krátkou dobu působení jako závodník a osobní trenér, jsem dosáhl úspěchů. Jak osobních, tak profesních s klienty. Těm pomáhám individuálně řešit jejich požadavky, které se většinou týkají tvarování těla a redukce hmotnosti. Ke každému svému klientovi přistupuji osobitě – a spíše jako příteli. Je důležité vzít v potaz Váš zdravotní stav, preference, časové… Číst více »

Hana Pavličková

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.