>

Silvie Sher

Trenérka

Odmalička jsem byla vedena k pohybu – od gymnastiky, přes tanec, až jsem postupně přirozeně přešla k fitness, když se moje mamka stala trenérkou a majitelkou svého fitka. V té době mi to dalo pevné základy pro fitness a zdravý životní styl, který mi přirostl k srdci a zůstal až do dnes.

Mám za sebou dvě závodní sezóny na soutěžích kulturistiky a fitness v kategorii Bikiny fitness, kde jsem dohromady odstartovala na sedmi soutěžích. Mým největším úspěchem je 3. místo na pohárových závodech RCO Fitness Cup. Na Mistrovských závodech jsem se umístila na 4. místě s postupem na Mistrovství ČR, kde jsem se umístila na 8. místě. Díky příprav na závody, mým trenérům a sebevzdělávání jsem se naučila hodně o tom, jak funguje lidské tělo, co na něj platí, co ne, a hlavně že na každého může fungovat úplně něco jiného. Každý je individuál, a tak přistupuji i ke svým klientům, které individuálně vedu k jejich cíli.

V tréninku se zaměřuji hlavně na zpevňování, tvarování a estetiku postavy a to buď na strojích, nebo s vlastní váhou, kdy je zacíleno na jednotlivé svalové partie, jejich procítění a správnou techniku. Tomu ale samozřejmě předchází zpevnění středu těla a funkční a kondiční trénink. Trénink nastavuji progressově tak, aby se mí klienti mohli stále zlepšovat fyzicky, po zdravotní, estetické stránce a tím i té psychické. Není nutné ani zdravé zacházet do extrémů v dietách nebo trávit hodiny denně na běžícím páse, vše se dá udělat chutněji, chytřeji a šetrněji ke svému tělu, ale důležité je své tělo poznat a vědět jak na to.

Kdybych já sama věděla už dříve to, co vím dnes, určitě bych si ušetřila spoustu času a úsilí, kdy jsem hledala pomocí pokusu a omylu tu správnou cestu. Proto tě osobní trenér může posunout o velký kus dopředu daleko rychleji.

Silvie Sher

Kvalifikace

 • Osobní trenér fitness (Ronnie Fitness Academy)
 • Praktické sestavování jídelníčku (Atalantis Fit)
 • Výživa a suplementace ve fitness & specifika fitness tréninku žen

Specializace

 • Redukce hmotnosti
 • Budování svalové hmoty
 • Tvarování postavy
 • Kondiční a silový trénink
 • Pózování pro začínající Bikiny fitness
 • Příprava na závody pro začínající Bikiny fitness
 • Poradenství ve výživě a suplementaci

Skupinové lekce

Břišní buchty

Sportovní úspěchy

Účasti na soutěžích v kategorii Bikiny fitness – 2015 – 2017

 

Mistrovské soutěže:

 • Mistrovství Moravy a Slezska 4. Místo
 • Mistrovství České Republiky  8. Místo

 

Pohárové soutěže:

 • RCO Fitness Cup    3. Místo

Motto

„To čím jsme, je výsledkem toho, co jsme dělali. To kým se stáváme, záleží na tom, co děláme TEĎ.“

Kontakt

E-mail: silvie.sh.me@gmail.com

Telefon: 603792775

Facebook: https://www.facebook.com/silvie.mecnerova

Instagram: https://www.instagram.com/_s_i_l_v_i_e___s_h_e_r_/

Galerie

Další trenéři

Ondřej Kročil

Trenér

Ondra je trenér, který vám pomůže s nabíráním svalové hmoty, ale i s redukcí tuku a formováním postavy. Sám se aktivně věnuje fitness a zlávdne připravit na závody i zájemce o kulturistické soutěže. Mimo to vám dá rozhodně zabrat i na svých kruhových tréninzích.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Hana Pavličková

Trenérka

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Pepe Šustr

Trenér

Pepe se svými klienty pracuje v rámci kondičního i silového cvičení, zaměřuje se na posílení hloubkového stabilizačního systému, konzultuje stravovací návyky a specializuje se na korekci dysbalance těla, odstranění problémů pohybové soustavy, kompenzace disproporčního oslabení nebo zkrácení svalů. Stejně tak vás připraví na sportovní a fyzické výkony, kterých chcete dosáhnout.