>

Tereza Slavíková

Trenérka

Od malička se rozvíjím všemi sportovními směry a od 13 let hraji závodně florbal za Vítkovice, kde jsem dosáhla nemálo úspěchů.   K trénování ve fitness jsem se dostala přes kondiční přípravy ve florbale, které mě baví svou různorodostí. Nyní je to mou náplní práce a já jsem ráda, že svými zkušenostmi, které neustále rozvíjím a zdokonaluji mohu pomoci i ostatním sportovcům nebo úplným začátečníkům.

 

Zabývám se sportovní přípravou mládeže a kondiční přípravou profesionálních sportovců. Každoročně absolvuji i já kondiční přípravu v létě a v zimě s týmem, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností. Pomáhám sportovcům s kondiční přípravou nejen před začátkem sezóny, ale i během sezóny, kde se zaměřuji na rozvoj vytrvalosti, rychlosti, výbušnosti, dynamice, síle, core a kompenzaci ve fitness, na atletických stadionech nebo oblíbených kopcích v parku. Zaměřuji se na sportovce hokejových sportů (hokej, florbal…), míčových sportů ( fotbal, basketbal, tenis…), atletů, lyžařů, a podobně.

 

S kondiční přípravou jsem pomohla například fotbalistovi Dyjanu Carlosovi de Azevedovi, bývalému hráči FC Baník Ostrava, kterého jsem připravila na sezónu v Paris FC.

Sestavuji osobní tréninky na míru také fitness nadšencům nebo úplným začátečníkům, kteří chtějí být lepší, než byli včera.

Zásadní je, kromě poctivého tréninku na míru, také váš stravovací plán neboli jídelníček. Proto se v rámci sestavování tréninkového plánu zaměřuji i na vaše stravování.

Určitě můžeš navštívit mé lekce kruhového tréninku, kde během 50 minut posílíš celé tělo nebo lekci HIIT, což je vysoce intenzivní intervalový trénink, skvělý na spalování tuku a udržení svalové hmoty a zlepšení tve kondice. Na začátku každé mé lekce probíhá zahřívání svalů a na konci lekce protažení aby se předešlo zraněním.

Tereza Slavíková

Kvalifikace

 • Instruktor Fitness – Yoda Institut / 2018

Specializace

 • Sportovní příprava mládeže
 • Kondiční příprava nejen profesionálních sportovců
 • Funkční a silové tréninky
 • Redukce váhy
 • Zpevnění a formování postavy
 • Vytrvalostní a běžecký trénink
 • Core trénink
 • Kompenzační trénink
 • Poradenství ve zdravém stravování

Skupinové lekce

Břišní buchty

HIIT

Sportovní úspěchy

 • 2011 – 1. místo MČR – 1. liga juniorky florbal
 • 2014, 2017 – 1. místo Pohár České pojišťovny – Ženy florbal
 • 2015 – 3. místo – 1. liga juniorky florbal
 • 2015 – 3. místo Akademické MČR florbal
 • 2015, 2016, 2017 – 1. místo – 2. liga žen ČR florbal
 • 2018 – 1.místo poháru ČP

Motto

„Dřep je jako život.

Snažíš se postavit potom, co tě něco těžkého stáhne dolů.“

Kontakt

E-mail: coachterezaslavikova@gmail.com

Telefon: 737505650

Galerie

Další trenéři

Silvie Sher

Trenérka

Silva se zamřuje zejména na formování a zpevňování postavy klientek i začínajících závodnic bikini fitness. Umí poradit s výživou a suplementací, pomůže s redukcí hmotnosti i budováním svalové hmoty. Sama se aktivně účastní kulturistických a fitness závodů v kategorii Bikini Fitness.

Hana Pavličková

Trenérka

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Pavel Svoboda

Trenér

Často si v našem fitness klubu všímám lidí, kteří trénují bezmyšlenkovitě a bezcílně. Většina z nich navíc bez zvládnutí základních vědomostí o stabilizačním systému, centraci rameních kloubu, kyčelních kloubů a správném využití břišních svalů. Dnes tolik oblíbené posilování takzvaného core většina z nich bere jen jako pár cviků na břicho, nejlépe jen jednu část a… Číst více »