>

Veronika Halusková

Trenérka

Ve světě fitness se pohybuji deset let. Posledních osm let je to i moje práce. Začala jsem před deseti lety v typicky mužské posilovně. Cíl byl dát dolů jen pár kilo a být fit. Brzy se ukázalo, že bez fitka si už život neumím představit, a rozhodla jsem se, že to bude i moje práce. Ovšem fitness je více než práce. Je to životní styl. Cvičení musí bavit, a strava musí chutnat, aby byly výsledky dlouhodobě udržitelné. A k tomu se snažím vést i své klienty.  Zaměřuji se na redukci tělesného tuku, především formou kruhových tréninků a intenzivního posilování, nárůstu svalové hmoty, cvičení v těhotenství i po něm, kdy je potřeba dát tělo opět do formy. Jako licencovaný výživový poradce pomůžu se stravováním na míru, včetně různých intolerancí, nebo alternativnímu výživovému směru. Při trénincích nejsem jen trenér, ale především parťák. Klient by měl mít pocit, že mi může říct všechno, protože jen vzájemná důvěra může mít ty správné výsledky. Mým cílem je, aby si každý objevil tu svou cestu ve cvičení i stravě, která bude správná, a zároveň mu bude vyhovovat.Společně plníme sny za lepším zdravím a krásnější postavou.

Veronika Halusková

Kvalifikace

  • Instruktor fitness – Prosport Ostrava (2010)
  • Poradce pro výživu – NutriAcademy (2012)
  • Funkční trénink – 3D Fitness (2014)

Specializace

  • Redukce váhy formou funkčních tréninků
  • Tvarování postavy
  • Nárůst svalové hmoty
  • Výživové poradenství – redukční stravování, alternativní směry, výživa v těhotenství

Kontakt

E-mail: veronika.haluskova3@gmail.com

Telefon: 775202464

Galerie

Další trenéři

Ondřej Kročil

Trenér

Ondra je trenér, který vám pomůže s nabíráním svalové hmoty, ale i s redukcí tuku a formováním postavy. Sám se aktivně věnuje fitness a zlávdne připravit na závody i zájemce o kulturistické soutěže. Mimo to vám dá rozhodně zabrat i na svých kruhových tréninzích.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Hana Pavličková

Trenérka

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Silvie Sher

Trenérka

Silva se zamřuje zejména na formování a zpevňování postavy klientek i začínajících závodnic bikini fitness. Umí poradit s výživou a suplementací, pomůže s redukcí hmotnosti i budováním svalové hmoty. Sama se aktivně účastní kulturistických a fitness závodů v kategorii Bikini Fitness.