Veronika Halusková

Ve světě fitness se pohybuji deset let. Posledních osm let je to i moje práce. Začala jsem před deseti lety v typicky mužské posilovně. Cíl byl dát dolů jen pár kilo a být fit. Brzy se ukázalo, že bez fitka si už život neumím představit, a rozhodla jsem se, že to bude i moje práce. Ovšem fitness je více než práce. Je to životní styl. Cvičení musí bavit, a strava musí chutnat, aby byly výsledky dlouhodobě udržitelné. A k tomu se snažím vést i své klienty.  Zaměřuji se na redukci tělesného tuku, především formou kruhových tréninků a intenzivního posilování, nárůstu svalové hmoty, cvičení v těhotenství i po něm, kdy je potřeba dát tělo opět do formy. Jako licencovaný výživový poradce pomůžu se stravováním na míru, včetně různých intolerancí, nebo alternativnímu výživovému směru. Při trénincích nejsem jen trenér, ale především parťák. Klient by měl mít pocit, že mi může říct všechno, protože jen vzájemná důvěra může mít ty správné výsledky. Mým cílem je, aby si každý objevil tu svou cestu ve cvičení i stravě, která bude správná, a zároveň mu bude vyhovovat.Společně plníme sny za lepším zdravím a krásnější postavou.

Veronika Halusková

Kvalifikace

  • Instruktor fitness – Prosport Ostrava (2010)
  • Poradce pro výživu – NutriAcademy (2012)
  • Funkční trénink – 3D Fitness (2014)

Specializace

  • Redukce váhy formou funkčních tréninků
  • Tvarování postavy
  • Nárůst svalové hmoty
  • Výživové poradenství – redukční stravování, alternativní směry, výživa v těhotenství

Kontakt

E-mail: veronika.haluskova3@gmail.com

Telefon: 775202464

Galerie

Další trenéři

Tereza Slavíková

Od malička se rozvíjím všemi sportovními směry a od 13 let hraji závodně florbal za Vítkovice , kde jsem dosáhla nemálo úspěchů. Ze zdravotních důvodů jsem musela florbal omezit a začla se věnovat fitness. Zabývám se sportovní přípravou mládeže a kondiční přípravou profesionálních sportovců a ráda pomůžu i fitness nadšencům, kteří chtějí být lepší než… Číst více »

Michael Kriho

Za mou krátkou dobu působení jako závodník a osobní trenér, jsem dosáhl úspěchů. Jak osobních, tak profesních s klienty. Těm pomáhám individuálně řešit jejich požadavky, které se většinou týkají tvarování těla a redukce hmotnosti. Ke každému svému klientovi přistupuji osobitě – a spíše jako příteli. Je důležité vzít v potaz Váš zdravotní stav, preference, časové… Číst více »

Hana Pavličková

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Ondřej Kročil

Ondra je trenér, který vám pomůže s nabíráním svalové hmoty, ale i s redukcí tuku a formováním postavy. Sám se aktivně věnuje fitness a zlávdne připravit na závody i zájemce o kulturistické soutěže. Mimo to vám dá rozhodně zabrat i na svých kruhových tréninzích.