>

Vojtěch Ryšánek

Trenér

Smysl tréninku shledávám v komplexním a funkčním cvičení. Proto moje tréninky vycházejí především z Kalistheniky neboli cvičení s vlastním tělem. Pohybem by si měl člověk hlavně pomoct, ať už k lepšímu zdraví, větší síle, hezčí postavě nebo ať se cítí lépe, nikoliv aby si zdraví ničil. Z toho důvodu zařazuji převážně cviky přirozené a prospěšné pro lidské tělo. Podle potřeby do tréninku přidávám i cviky s osou a činkami. Velký důraz kladu i na střed těla – hluboký stabilizační systém, protože se jedná o základ pro správný  a zdravý pohyb. Kvalitní trénink jsem schopný odcvičit kdekoliv a s jakýmkoliv náčiním. Pohyb v mém životě hraje důležitou roli, i když to není vždy snadné nebo veselé, tak i přesto to stojí za to. A o tohle všechno se s vámi rád podělím, naučím vás vše co vím a povedu vás k lepším zítřkům.

Vojtěch Ryšánek

Kvalifikace

  • Instruktor Fitness – Yoda Institut / 2018
  • Sportovní a Rekondiční masáže – Zázraky duše / 2018

Specializace

  • Cvičení s vlastním tělem – Bodyweight
  • Silový trénink
  • Hluboký stabilizační systém
  • Střed těla – Core
  • Funkční trénink

Skupinové lekce

  • kruhový trénink
  • TRX

Motto

„Nemusíš být dobrý, abys začal, ale musíš začít, abys byl dobrý!“

Kontakt

E-mail: vojta.rysanek@seznam.cz

Telefon: 605977449"

Galerie

Další trenéři

Silvie Sher

Trenérka

Silva se zamřuje zejména na formování a zpevňování postavy klientek i začínajících závodnic bikini fitness. Umí poradit s výživou a suplementací, pomůže s redukcí hmotnosti i budováním svalové hmoty. Sama se aktivně účastní kulturistických a fitness závodů v kategorii Bikini Fitness.

Hana Pavličková

Trenérka

Hanka se aktivně věnuje závodění v kategorii bikini fitness, na které také připravuje své klientky. Krom dospělých cvičí také s dětmi. Důraz v tréninzích klade především na kvalitu tréninku, správnou techniku cviků i dýchání a zapojení středu těla.

Michael Kriho

Trenér

Ahoj! Gratuluju! To, že čteš tento medailonek znamená, že se poohlížíš po trenérovi a chceš zamakat na svém já a to je první, a také nejdůležitější, krok k úspěchu! Fitness se věnuji od 15 let. Každý máme jinou cestu, která nás k němu dovede. Můžou to být zdravotní problémy, chtíč se sebou něco dělat, změnit… Číst více »

Pavel Svoboda

Trenér

Často si v našem fitness klubu všímám lidí, kteří trénují bezmyšlenkovitě a bezcílně. Většina z nich navíc bez zvládnutí základních vědomostí o stabilizačním systému, centraci rameních kloubu, kyčelních kloubů a správném využití břišních svalů. Dnes tolik oblíbené posilování takzvaného core většina z nich bere jen jako pár cviků na břicho, nejlépe jen jednu část a… Číst více »