HIIT

High Intensity Interval Training je pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně získat kondici, vytrvalost a sílu. Krátké intervaly maximálního nasazení střídají s mírnějšími fázemi, celkový efekt je extrémní zlepšení kondice. HIIT je vhodný pro všechny kondiční skupiny, progres je rychlý a výsledky markantní.

Trenéři

Monika Gavlovská

Trenérka

V Respect Clubu se Monika zaměřuje na kondiční i silový trénink, redukci a úpravu stravování svých klientů, vzpírání, vede lekce jumpingu, HIIT, cross i funkčního tréninku. Profesionálně vás připraví na různé typy kondičních a extrémních závodů. Její předností je především důraz na kombinaci správného cvičení a životního stylu.

Mgr. Lenka Řeháčková

Lektorka

Lenka se aktuálně věnuje zejména běžeckým a překážkovým závodům typu Spartan Race a dále také závodí v Crossfitu. Na závody připravuje i klienty v rámci svých lekcí Cross tréninku, HIITu a Kruhových tréninků.

Tereza Slavíková

Trenérka

Od malička se rozvíjím všemi sportovními směry a od 13 let hraji závodně florbal za Vítkovice, kde jsem dosáhla nemálo úspěchů.   K trénování ve fitness jsem se dostala přes kondiční přípravy ve florbale, které mě baví svou různorodostí. Nyní je to mou náplní práce a já jsem ráda, že svými zkušenostmi, které neustále rozvíjím a… Číst více »

Další lekce

TRX

TRX

JUMPING

JUMPING

KRUHOVÝ TRÉNINK

KRUHOVÝ TRÉNINK

CROSS

CROSS