JUMPING

Intenziní spalovací cvičení, které zároveň komplexně posiluje celé tělo. Jednoduché a efektivní sestavy cviků se provádějí na speciálních trampolínách na moderní hudbu, takže je Jumping skvělým odreagováním pro všechny, kteří se chtějí v efektivně spalovací tepové frekvenci udržet celou hodinu.

Trenéři

Monika Gavlovská

Trenérka

V Respect Clubu se Monika zaměřuje na kondiční i silový trénink, redukci a úpravu stravování svých klientů, vzpírání, vede lekce jumpingu, HIIT, cross i funkčního tréninku. Profesionálně vás připraví na různé typy kondičních a extrémních závodů. Její předností je především důraz na kombinaci správného cvičení a životního stylu.

Anna Vaňková

Lektorka

Ačkoli jsem na sporty nikdy nebyla, jumping jsem si zamilovala hned po první lekci. Nyní je to moje závislost, můj koníček a hlavně jedná velká radost. Přijď na mou lekci Jumpingu. Budu se na tebe těšit!

Natálie Ferčáková

Lektorka

Mé vášně pro pohyb a sport všeho druhu si mé okolí všimlo už v dětství. Od 7 let jsem hrála závodně fotbal. Od 18 let se aktivně věnuji fitness. V 19 letech jsem se stala instruktorkou jumpingu a od té doby se jumpingu věnuji naplno. Pravidelně pořádám jumping akce po České Republice i na Slovensku…. Číst více »

Další lekce

TRX

TRX

KRUHOVÝ TRÉNINK

KRUHOVÝ TRÉNINK

CROSS

CROSS

CROSS BASIC

CROSS BASIC