KRUHOVÝ TRÉNINK

Vysoce časově i fyzicky efektivní způsob procvičování celého těla. Specificky rozmístěná stanoviště, střídání cviků, pomůcek a vybavení s profesionálním vedením vede ke komplexnímu zlepšení zdatnosti, vytrvalosti a svalů celého těla. Trénink kombinuje silové a spalovací techniky, které vedou dohromady ke zlepšení kondice, posílení těla a zrychlení metabolismu.

Trenéři

Pepe Šustr

Trenér

Pepe se svými klienty pracuje v rámci kondičního i silového cvičení, zaměřuje se na posílení hloubkového stabilizačního systému, konzultuje stravovací návyky a specializuje se na korekci dysbalance těla, odstranění problémů pohybové soustavy, kompenzace disproporčního oslabení nebo zkrácení svalů. Stejně tak vás připraví na sportovní a fyzické výkony, kterých chcete dosáhnout.

Mgr. Lenka Řeháčková

Lektorka

Lenka se aktuálně věnuje zejména běžeckým a překážkovým závodům typu Spartan Race a dále také závodí v Crossfitu. Na závody připravuje i klienty v rámci svých lekcí Cross tréninku, HIITu a Kruhových tréninků.

Ondřej Kročil

Trenér

Ondra je trenér, který vám pomůže s nabíráním svalové hmoty, ale i s redukcí tuku a formováním postavy. Sám se aktivně věnuje fitness a zlávdne připravit na závody i zájemce o kulturistické soutěže. Mimo to vám dá rozhodně zabrat i na svých kruhových tréninzích.

Další lekce

TRX

TRX

JUMPING

JUMPING

CROSS

CROSS

CROSS BASIC

CROSS BASIC