JÓGA

Protáhnout, uvolnit, zrelaxovat a zlepšit svou mobilitu na lekcích jógy můžete pravidelně každý týden jak v ranních tak v odpoledních hodinách.

Trenéři

Kateřina Ciklová

Lektorka

Katka u nás vede pravidelné lekce jógy. Protáhnout, uvolnit, zrelaxovat a zlepšit svou mobilitu na jejich lekcích můžete jak v ranních tak v odpoledních hodinách každý týden.

Drahoslav Špok

Lektor

V průběhu lekcí se soustředím néjen na dynamiku, ale i stabilitu v pozicích, při cvičení používám hlavně adjustment /asistence v pozicích/ , tak aby si klienti byli vědomi, které svaly do cvičení  zapojit, na co se v asánách zaměřit, jak se vyvarovat chybám, tak aby cvičili od začátku správně, neplýtvali energii a neubližovali si. Je… Číst více »

Lenka Mužíková

Lektorka

Jako osobní trenérka fitness působím od roku 2006. Následně jsem se dostala k práci se zdravotně a tělesně postiženými, čímž se ve mně odkrylo zákoutí, které jsem netušila, že vůbec mám a tato práce se pro mě stala hlubokou srdeční záležitostí související se změnou mého myšlení i priorit. Dalším milníkem na mé cestě bylo seznámení… Číst více »

Další lekce

TRX

TRX

JUMPING

JUMPING

KRUHOVÝ TRÉNINK

KRUHOVÝ TRÉNINK

CROSS

CROSS