O klubu

Respect Club je fitness, které vyslyšelo potřeby všech, kteří milují a potřebují pohyb. Na třech podlažích, stovkách metrů čtverečních a s podporou zapálených profesionálů vznikl klub, ve kterém si každý najde to své.

• Stanete se součástí klubu s nejmodernějším vybavením a profesionálním zázemím.
  • Dostanete se k informacím o akcích, speciálních nabídkách a výhodách pro členy Respect Clubu.
  • Můžete využívat jak posilovnu, tak prostor pro cvičení s vlastní váhou, cross, fighterskou i kardio zónu.
  • Budou vám plně k dispozici naše vedené lekce ve všech sálech.
  • Pro zasloužený odpočinek a péči o tělo můžete využít masáže, fyzioterapii a připravované wellness.
  • Každý den můžete navštívit nejrůznější skupinové lekce, na které se lze rezervovat pohodlně online. Pro správu  rezervací využíváme rezervační systém našeho partnera CLUBSPIRE.