VSTUP ZDARMA
Drahoslav

Drahoslav

Drahoslav Špok

BIO

V průběhu lekcí se soustředím néjen na dynamiku, ale i stabilitu v pozicích, při cvičení používám hlavně adjustment /asistence v pozicích/ , tak aby si klienti byli vědomi, které svaly do cvičení zapojit, na co se v asánách zaměřit, jak se vyvarovat chybám, tak aby cvičili od začátku správně, neplýtvali energii a neubližovali si. Je možné tak posunout jejich hranice dál na úroveň, kde by se sami nedostali.

KVALIFIKACE

 • Fitness instruktor – Ronnie Praha/2011
 • Sportovní a rekondiční masáže – Zázraky duše Ostrava/2011
 • Shiatsu masáže – Darja shiatsu school Praha/2015
 • Thajské masáže – Homprang school Thajsko/2017
 • Učitel jógy – Yogalibre Praha/2018

SPECIALIZACE

LEKCE JÓGY

Vedení skupinových lekcí – Ashtang vinyasa jóga a power jóga
Dynamický a posilovací styl jógy zaměřený na kompletní posilovaní, protahování a uvolnění celého těla. Pevnost, stabilita, koncentrace, dýchání, meditace a zklidnění mysli. Působí příznivě proti různým zdravotním problémům bolesti zad, kloubů, migrény, nespavost, zažívací potíže. Dodává sílu a energii, dokonale tvaruje postavu, spaluje tuky, zvyšuje sebevědomi a detoxikuje organismus.

Vedení soukromých lekcí jógy
V soukromých lekcích vycházím ze základních hathajogových  pozic a z principů Ashtangy vinyasy jogy. Soukromé lekce jsou vhodné pro lidi, které zajímá jóga více do hloubky, pro začátečníky,  ale i v případě různých zdravotních potíží a omezení  za účelem zlepšení zdravotního stavu a zpevnění těla. Na soukromých lekcích dbáme více na techniku, přesné provedení jednotlivých cviků, tak abychom cvičili od začátku správně a vyvarovali se zbytečným chybám. Lekce zpravidla probíhají 1 až 2 krát v týdnu a vedou Vás k samostatnosti, ke každodennímu praktikování. Doporučuji cvičit ráno před snídaní aspoň 30 minut denně.

MASÁŽE

Deep tissue – hloubková sportovní masáž 
Masáž hlubokých tkání,  masér využívá hlubokého tlaku palci, dlaní, ale i loktů, předloktím, kolenem za účelem uvolnění chronických zatuhlých a bolestivých částí těla. Masér využívá váhy svého těla a tím může jít mnohem hlouběji. Masáž je vhodná v případě různých zdravotních potíží bolestí svalů, v oblasti beder, zad, krční páteře, šlach, kloubů, svalů končetin nebo při únavě, stresu, stagnaci. Vhodné po náročném sportovním tréninku při přetížení jednotlivých svalových partii,  nebo také pro stimulaci svalů před sportovním výkonem.
 
Jóga stretching masáž 

Uvolňuje celkové napětí, šlachy, klouby, svaly, zlepšuje pohyblivost, může výrazně nápomoci při výhřezu ploténky. Doporučujeme při únavě, přetrénování, stagnaci, posiluje oběhový a lymfatický systém. Strečink by měl být nedílnou součásti vašeho tréninku, jedinečná možnost jak si dokonale protáhnout tělo  a urychlit tím regeneraci organismu. Jednotlivé sestavy vycházejí z jógových pozic.  Masáž probíhá na masážním futonu a ve volném sportovním oděvu.

Kombi Sport a jóga masáž
Kombinace hloubkové sportovní tlakové masáže a jógového stretchingu.
 
Relaxační masáž
Poskytuje mimořádný pocit bezpečí, klidu, hluboce harmonizuje, zmírňuje stres, uvolňuje napětí. Kombinaci různých komfortních masážních technik z Klasické relaxační masáže, Havajské masáže, Thajské masáže, Shiatsu  a Reflexní masáže včetně vlastních postupů  intuitivně vybraných podle toho, co vyžadují konkrétní potřeby klienta. Tato masáž je jedinečná v tom, že není nikdy stejná, ke každému vedu individuální přístup.   
 
Reflexní masáž nohou
Stimulaci tlakových bodů na chodidlech nohou má příznivý vliv na některé jiné části těla. Také odstraňuje odpadní toxiny z těla a pomáhá zlepšit celkový zdravotní stav.Uzdravující masáž reflexních zón a akupresurních bodů nohou je původem z Číny. Lidé mají nohy, tak jako stromy mají kořeny. Stárnutí stromů začíná od kořene a u lidí od nohou. Jedná se o omlazující detoxikační masáž nohou.
 
Shiatsu masáž 

Můžeme pokládat za hloubkovou tlakovou terapeutickou masáž. Komfortní tlak, jemné protahovací techniky a akupresůra  vyrovnávají  tok životní energie jin a jang. Pravidelné ošetření mohou zmírnit stres,  nemoci a udržet zdraví a pohodu. Vhodné také pro těhotné ženy a děti.

SKUPINOVÉ LEKCE

 • Ashtanga vinyasa joga

MOTTO

„Žijeme teď a tady.“

GALERIE

  ZÍSKEJTE VSTUP ZDARMA

  Vyplňte svůj e-mail, a my Vám na oplátku pošleme do schránky poukaz na první vstup zdarma.
  Souhlasím se zpracováním os. údajů