VSTUP ZDARMA
Soňa

Soňa

773 623 623

Soňa Skřišovská

BIO

Přesto, že jsem nikdy nebyla vedena ke sportovním aktivitám, láska ke sportu ve mě byla přirozeně tak nějak už odmalička.Proto mě má věčná iniciativa něco dělat vedla od gymnastiky, fotbalu, který jsem velmi milovala, až k aerobiku. Na střední škole to byl volejbal a v dospělosti jsem se věnovala 2 roky Poledance. Mimo jiné od děctví jezdím na lyžích a snowboradu. K fitness jsem se dostala před 6 lety, kdy mě poprvé do fitka vzal můj manžel.Okamžitě jsem si to zamilovala. Časem jsem přišla na to, že
fitness není jen o cvičení na strojích nebo zvedání činek, ale že je to široká škála sportovních aktivit v závisloti na balančních a mobilizačních cvicích, které jsou mi díky gymnastice velmi blízké. 

Fitness se mi zalíbilo natolik, že jsem se chtěla dál vzdělávat, abych mohla předávat dál své zkušenosti a znalosti, proto jsem se rozhodla pro Fitness Institut v Brně, který mi to všechno umožnil a já teď můžu předávat dál to, co je mou vášní. Při osobních trénincích s klienty se zaměřuji nejen na redukci tuku nebo nabírání svalové hmotnosti, ale především na správném dýchání ,aktivaci a posílení “core“ hlubokého stabilizačního systému, od kterého se odvíjí držení těla, chůze ,ale samozřejmě technika při samotném cvičení, protože bez aktivace jádra těla nejde odvést kvalitní trénink jakéhokoli charakteru. Tudíž cvičení Core je výráznou součástí každého mého tréninku nebo lekce. Momentálně V Respectu vedu short lekce WORKOUT a BŘIŠNÍ BUCHTY. Workout je cvičení s vlastní váhou těla, kdy člověk využívá různé fyziologicky přirozené cviky na procvičení celého těla, což je třeba dřep,klik nebo shyb. Také ráda využívám prvky jako je stoj na rukou s oporou či bez nebo plank. Nejatraktivnější je na tom to, že tento typ cvičení se dá provádět kdekoli a kdykoli,důležité je, aby to přinášelo výsledky a hlavně radost. 

KVALIFIKACE

 • Instruktor/Lektor fitness – Fitness Institut 2022

SPECIALIZACE

 • Osobní tréninky
 • Redukce váhy a nabírání svalové hmoty
 • Zpevnění a formování postavy
 • Posílení hlubokého stabilizačního systému

SKUPINOVÉ LEKCE

 • HARDCORE KRUHÁČ
 • CVIČENÍ PRO DĚTI
 • MOBILITA & STABILITA

MOTTO

,,Nikdy neposuzuj člověka podle velikosti těla, ale podle velikosti jeho srdce”

GALERIE

  ZÍSKEJTE VSTUP ZDARMA

  Vyplňte prosím své telefonní číslo, budeme Vás brzy kontaktovat pro domluvení prvního vstupu zdarma.

  Souhlasím se zpracováním os. údajů