VSTUP ZDARMA
Katka

Katka

734470140

Kateřina Puterová

BIO

Od dětství jsem se věnovala sportu. Aktivně jsem hrála volejbal, který jsem pak vyměnila za posilovnu, posilovnu vyměnila za aerobic, aerobic za jumping. Nikde jsem nenašla, to co mé tělo a hlava potřebovala. Psal se rok 2010 a já jsem dál hledala aktivitu, která mi pomůže vypnout hlavu a bude dělat dobře mému tělu. Navštívila jsem první hodinu jógy. 

Z první lekce jsem odcházela rozčarovaná. Vůbec mi nešlo propojit dech s pohybem, tak aby to dávalo smysl, přišlo mi to jako nemožné. O to víc to ve mně vzbudilo zvídavost. Začala jsem častěji navštěvovat lekce, začala jsem praktikovat doma a světe div se, ono to začalo fungovat. Hlava klidnější, tělo pružnější. Věděla jsem, že nic jiného už hledat nemusím. Proto jsem se rozhodla o józe dozvědět víc a začala jí více studovat.

V roce 2015 jsem absolvovala 200 hodinový kurz Učitele Hatha jógy a od té doby sdílím svoji praxi s ostatními. Dále jsem absolvovala kurzy Yin jógy, anatomie a fyzioterapeutického přístupu v józe, TRX jógy a kurzu jógové asistence. Zúčastnila se mnoha workshopů u českých i zahraničních učitelů.

Aktuálně se má pozornost zaměřuje na propojení fyzioterapeutického přístupu do vinyasa flow jógy.

Skupinové lekce

  • VINYASA FLOW JÓGA

    ZÍSKEJTE VSTUP ZDARMA

    Vyplňte prosím své telefonní číslo, budeme Vás brzy kontaktovat pro domluvení prvního vstupu zdarma.

    Souhlasím se zpracováním os. údajů